Boğaziçi Üniversitesi Dans Festivali, Türkiye’nin ilk dans festivali olma özelliğine sahip, profesyonel ve amatör birçok dansçıyı bir araya getiren 3 günlük bir organizasyondur.

Bu sene 20.’si gerçekleşecek olan Boğaziçi Üniversitesi Dans Festivali 2-3-4 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Festivalimiz, 3 gün boyunca profesyonel dansçıların, dans okullarının ve üniversite dans kulüplerinin gösterilerini Boğaziçi Üniversitesi sahnesinde buluşturmaktadır. Festival süresince her gün gösterilerin ardından dans gecesi ya da parti şeklinde eğlenceler düzenlenmektedir.

BÜDANS, kurucu üyelerinden biri olduğu, 20 üniversite dans topluluğunu bir araya getiren Üniversite Dans Kulüpleri Birliği’nin yönetim kurulu üyesi olup, bahsi geçen 20 üniversite ile aktif iletişim halindedir ve ortak organizasyonlar düzenlemektedir.

BÜDANS 20. Dans Festivali’ni yaklaşık 3.000 afiş, 20.000 el ilanı ile Boğaziçi Üniversitesi kampüslerinde açılacak olan stantlarda ve Üniversite Dans Kulüpleri Birliği’nde tanıtımını yapacaktır. Ayrıca BÜDANS sosyal medya aracılığı ile 5.000’den fazla kişiye ulaşarak Dans Festivali’nde 3.000’den fazla dansçı ve izleyiciyi ağırlamaktadır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial